Mediniai vasarnamai sodyboms ir kolektyviniams sodams

Turintys sodą ar didelio ploto poilsio erdves, dažnai susiduria su problema: kur laikyti sodui, kiemui ar daržui, sporto užsiėmimams ar poilsiui reikalingus įrankius daiktus; ar kur pasislėpti staiga užklupus lietui.

Tačiau ir tai dar ne viskas – neretai susiduriama ir su papildomomis aplinkybėmis – pastatas tampa tarsi ir būtinu, savaime suprantamu tokios erdvės akcentu, siekiama patrauklumo bei komforto, tačiau investuoti į statybos procesą daug laiko ar pinigų, nesinori.

Taigi, jei ieškote sprendimo, kuris atitiktų visus išvardintus lūkesčius, pats metas atkreipti dėmesį į vasarnamius: statyba bei montavimas truks neilgai; kaina – nustebins patrauklumu, tuo tarpu komfortas bei galimybė kokybiškai apsaugoti daiktus nuo įvairių aplinkos veiksnių, bus garantuoti. Vienas pasirinkimas, daugybė privalumų.

Galite rinktis jau pagamintus vasarnamius ar pateikti individualų užsakymą – pagal jį pagaminti vasarnamiai idealiai atitiks jūsų poreikius. Net ir turint nedaug erdvės – mažo ploto kiemą ar sodą, pagal individualų užsakymą pagamintas vasarnamis, atrodys ne tik patraukliai, bet ir ras savo vietą. Dar daugiau – siūlome ir unikalaus dizaino sprendimus, kurie leis sutaupyti erdvės.

Pamirškite visus rūpesčius, kuriuos sukelia galvojimas, kur dėti kasdienai reikalingus sodo ar daržo daiktus; kaip apsaugoti juos nuo daugybės aplinkos veiksnių ar kur rasti užuovėją patiems – visos problemos bus išspręstos, o kasdienybė papildyta puikiais privalumais, jei jūsų namų bei poilsio erdvėje atsiras vasarnamis.

Kas Lietuvoje gamina vasarnamius?

Jums gali būti smalsu, kas tai gamina - tiesa? Užsukite į mūsų biurą adresu: Piliakalnio g. 28, Daubarių k.,Mažeikių r. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

Kodėl vasarnamis naudingiau?

Poilsis – ypač svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis: juk tik kokybiškai pailsėję galime gerai jaustis, kokybiškai dirbti, kūrybingai bei sumaniai įgyvendinti svarbiausias idėjas. Čia keletas idėjų>>