Pirtis - bačka pastatoma kur tik panorėsite

Jei reikėtų vardinti priežastis, dėl kurių verta leisti laiką pirtyje, tai atsakymai sudarytų iš tiesų įspūdingą sąrašą: galimybė atsipalaiduoti; pamiršti rūpesčiu; džiaugtis geresne savijauta bei gražesne išvaizda – tai tik keletas iš jų.

Prtis BAČKA

Prtis BAČKA

Norite mėgautis kasdien puikiai leidžiamu laiku bei šiais puikiais privalumais? Pats metas turėti nuosavą pirtį, tačiau tai dar nereiškia, kad esate priversti rinktis įprastą, standartinę pirtį. Jei norite ne tik galimybės mėgautis pirties malonumais, bet ir patrauklaus, išskirtinio dizaino statinio, puošiančio jūsų poilsio erdvę bei galinčio jam suteikti unikalumo, tokiu atveju rinkitės pirtį – bačką, kuris ne tik pateisins tradicinės pirties vardą, bet ir jį pranoks savo originalumu.

Tačiau ir tai dar ne viskas – būtent šis statinys turi puikų pranašumą: kadangi pirtis – bačka yra ypač nedidelių matmenų (net kelis kartus mažesnė nei įprasta pirtis), sutaupoma ypač daug erdvės. Daugybė žmonių ypač mėgsta leisti laiką pirtyje, tačiau minties apie tai, kad galėtų turėti nuosavą, vien tik jiems priklausančią pirtį, yra priversti atsisakyti dėl labai paprastos priežasties – erdvės trūkumo savo kieme, sode ar poilsio erdvėje.

Akivaizdu, nuo šiol visi draudimai, susiję su erdve nebegalioja, kadangi šios unikalios formos pirtis puikiai tiks net pačiam kompaktiškiausiam kiemui ar sodui.

Tačiau drąsiai galima būtų sakyti, kad pirtis – bačka yra ienas iš tų gaminių, kuris tiesiog džiugina ir maloniai stebina puikiais privalumais: jos ne tik puikiai pateisina įprastos pirties standartą; leidžia išsaugoti erdvės, bet ir yra mobilios.

Taigi, vos tik panorėję, tokio tipo pirtį galėsite perkelti į kitą vietą. 

Dažnai atliekame pertvarkas namų viduje, tuo tarpu pokyčiai sode ar kieme, dažniausiai vykta kur kas rečiau, kadangi juose esančius objektus tiesiog labai sudėtinga perkelti iš vienos vietos į kitą. Akivaizdu, jog pokyčius kieme ar sode, kuriame yra pirtis – bačka, įgyvendinti bus ypač paprasta.

Kodėl "Pirtis - bačka" naudingiau?

Poilsis – ypač svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis: juk tik kokybiškai pailsėję galime gerai jaustis, kokybiškai dirbti, kūrybingai bei sumaniai įgyvendinti svarbiausias idėjas. Čia keletas idėjų>>