Modulinis namelis arba namas per šešias savaites

Neretai galima išgirsti sakant, kad gyvename tokiame pasaulyje, kuriame viskas vyksta kur kas sparčiau. Ir iš tiesų – modernių technologijų dėka daugybė įvairių darbų galime atlikti per kur kas trumpesnį laiką. O ką galima pasakyti apie namų statybą? Ar ir šis procesas gali būti greitesnis nei bet kada anksčiau? Tikrai taip, jei bus pasirinkti moduliniai namai.

Karkasinis namelis Mona TROBA

Karkasinis namelis Mona TROBA

Vienas ryškiausių šio pasirinkimo privalumų yra trumpa darbų atlikimo trukmė: moduliniai namai suprojektuoti bei pagaminti gali būti per 6 – 10 savaičių, o atgabenti ir visiškai surinkti – vos per 1 dieną.

Lyginant su kitais, namų statybos sprendimais, moduliniai namai yra išskirtinis, o svarbiausia – laiko atžvilgiu ypač ekonomiškas pasirinkimas. Tačiau tai, kad šių namų gamyba bei įrengimas reikalauja tiek nedaug laiko, dar tikrai nereiškia, kad moduliniai namai nepateisina įprastų namų vardo: priešingai, juose rasite viską, ko reikia patogiai buičiai užtikrinti.

Moduliniuose nameliuose jau yra įvesta elektros instaliacija, vandens ir kanalizacijos jungiamieji vamzdžiai, tad juos tereikia tik prijungti. Be to, į paketą jau yra įtraukta ir visa reikalinga buitinė technika, įranga bei baldai, tad išvengsite jų paieškos bei montavimo – tereikės vos vienos dienos tam, kad galėtumėte mėgautis patogia kasdienybe, kurią suteikia moduliniai namai.

Kodėl "Moduliniai nameliai" naudingiau?

Poilsis – ypač svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis: juk tik kokybiškai pailsėję galime gerai jaustis, kokybiškai dirbti, kūrybingai bei sumaniai įgyvendinti svarbiausias idėjas. Čia keletas idėjų>>