Atviros pavėsinės džiugina žmones labiau

Atviros pavėsinės daugeliui pirmiausia asocijuojasi su tuo, jog galima maloniai praleisti laiką – vienam su šeimos nariais ar draugų kompanija. Ir tai – tikrų tikriausia tiesa, tačiau reikėtų nepamiršti ir aplinkybės, kad šiandien gaminamos atviros pavėsinės yra ypač dekoratyvios ir primena tikrų tikriausius meno kūrinius. Taigi, atviros pavėsinės yra ne tik puikūs būdas norint susikurti maloniam poilsiui skirtą erdvę, bet ir papuošti savo namų aplinką.

Pavėsinė Grantas

Tačiau ir tai dar ne viskas – nors atviros pavėsinės atrodo iš tiesų patraukliai, verta pastebėti, kad lieka nemažai erdvės ir savarankiškiems kūrybiniams sprendimams įgyvendinti. Dekoruokite atviras pavėsines pačių pasirinktais ar net pagamintais dekoro elementais ir kurkite netikėtas kompozicijas tiek statinio viduje, tiek išorėje.

Atvira pavėsinė Margo

Tokiu būdu suteiksite pavėsinei išskirtinumo, originalumo. Beje, kalbant apie šias gaminio savybes, reikėtų pastebėti, kad nemažai vardan jų yra daroma ir gamybos metu – atviros pavėsinės gali būti gaminamos ir pagal individualius užsakymus, tad gali tapti vienetiniu gaminiu.

Taip pat svarbu prisiminti, kad atviros pavėsinės šaltuoju metų laiku negali garantuoti patikimos apsaugos nuo šalčio, vėjo ar drėgmės. Taigi, orams atvėsus, jos gali suteikti tik labai kuklią užuovėją, tuo tarpu, jei svajojate apie komfortišką laiko praleidimą pavėsinėje žiemos metu, pirmenybę vertėtų uždaroms pavėsinėms.

Akivaizdu, kad atviros pavėsinės yra iš tiesų daug privalumų turintis pasirinkimas, tačiau nepaminėjome ir dar vieno: tuo metu, kai atvira pavėsinė nėra naudojama poilsiniams tikslams, ji gali tapti erdve tam tikrų daiktų ar lauko baldų laikymui.

Kodėl "Atviros pavėsinės" naudingiau?

Poilsis – ypač svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis: juk tik kokybiškai pailsėję galime gerai jaustis, kokybiškai dirbti, kūrybingai bei sumaniai įgyvendinti svarbiausias idėjas. Čia keletas idėjų>>